Gerhard Graf olja på duk

Gerhard Graf olja på duk
Gerhard Graf olja på duk
Gerhard Graf olja på duk
Gerhard Graf olja på duk
Gerhard Graf olja på duk
Gerhard Graf olja på duk

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GERHARD GRAF (1883-1960), Marienplatz i München, signerad, Tyskland, olja på duk, ca 59x50 cm

Ytsmuts, färgkrackeleringar

449730

2017-03-23