Sven Hempel oljemåling

Sven Hempel oljemåling
Sven Hempel oljemåling
Sven Hempel oljemåling
Sven Hempel oljemåling

Klubbat för:

3 400 SEK

1 200 SEK

SVEN HEMPEL (1896-1944): Vinterbild med sparkåkare, signerad och daterad S. Hempel 1927, olja på pannå, ca 26x35,5 cm

449732

2017-03-23