Bernhard Oscarsson oljemålning Borgholm

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BERNHARD OSCARSSON (1894-1977): Borgholms slottsruin, signerad, olja på duk, ca 40x74 cm

449740

2017-03-23