Agnes Cleve Skepp

Agnes Cleve Skepp
Agnes Cleve Skepp
Agnes Cleve Skepp
Agnes Cleve Skepp

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AGNES CLEVE (1875-1951), Havsvik med skepp, krita, signerad samt daterad Palermo 11 jan. -22.

Gulnad

449766

2017-03-24