Klubbat för:
500 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
INGA BERG (1912-1995): ´´Försommar i trädgården´´, signerad och daterad -74, olja på duk, ca 38x65 cm
Zustandsbeschreibung
449782
2017-03-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner