Inga Berg oljemålning

Inga Berg oljemålning
Inga Berg oljemålning
Inga Berg oljemålning
Inga Berg oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

INGA BERG (1912-1995): ´´Försommar i trädgården´´, signerad och daterad -74, olja på duk, ca 38x65 cm

Zustandsbeschreibung

449782

2017-03-24