Ardy Struwer glasobjekt

Ardy Struwer glasobjekt
Ardy Struwer glasobjekt

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ARDY STRÜWER (född 1939): Röd komposition, litografi, bladmått 27x23 cm, signerad 86/100

449791

2017-03-24