Lolo Holmquist

Lolo Holmquist
Lolo Holmquist
Lolo Holmquist
Lolo Holmquist

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LOLO HOLMQUIST (1920-2004), Komposition, olja på duk 52 x 85 cm, signerad

449794

2017-03-24