Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GUSTAF ADOLF MORDT (1826-1856): tillskriven, månskenslandskap, olja på duk upplagt på pannå, ca 33x48 cm
Krakelyrer, retuscher, duk lagningar
449796
2017-03-24
Gör en kostnadsfri värdering här