Gustaf Adolf Mordt oljemålning

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GUSTAF ADOLF MORDT (1826-1856): tillskriven, månskenslandskap, olja på duk upplagt på pannå, ca 33x48 cm

Krakelyrer, retuscher, duk lagningar

449796

2017-03-24