Klubbat för:
650 SEK
1 500 SEK
BJÖRN WIINBLAD (1918-2006), affischer, 2 st, serigrafier, signerade och daterade i trycket 73 resp. 74, ca 84x60 resp. 60x60
449828
2017-03-24