Speldosa ur privat samling
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
SPELDOSA, 1900-talets början, Frankrike, 3 melodier, låda fanérad i rotfaner, höjd ca 5,5, 12,5x8 cm
PROVENIENS: Karl-Gustaf Guldbrands samling
Kuntoraportti
Defekt fjäderverk, bruksslitage
449848
Päivämäärä:
2017-03-24