Speldosa ur privat samling

Speldosa ur privat samling
Speldosa ur privat samling
Speldosa ur privat samling
Speldosa ur privat samling
Speldosa ur privat samling
Speldosa ur privat samling
Speldosa ur privat samling
Speldosa ur privat samling

Klubbat för:

1 200 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

SPELDOSA, 1900-talets början, Frankrike, 3 melodier, låda fanérad i rotfaner, höjd ca 5,5, 12,5x8 cm

PROVENIENS: Karl-Gustaf Guldbrands samling

Kuntoraportti

Defekt fjäderverk, bruksslitage

449848

Päivämäärä:

2017-03-24