Klaffbord England
2017-03-24
449867
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KLAFFBORD, England, 1900-talets mitt fanerat i mahogny benavslut i form av tassar med hjultrissor, höjd ca 73, ca 91x58, vardera klaff ca 44 cm
Renoverat