Oidentifierad konstnär oljemålning
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, engelskt landskap med bro och borg, enligt påskrift på baksidan utförd av en C J Riley, möjligen svagt synlig signatur i målningens nedre vänstra hörn, olja på duk, ca 22x39 cm
Lagning, krackelyr.
449890
2017-03-24