Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, engelskt landskap med bro och borg, enligt påskrift på baksidan utförd av en C J Riley, möjligen svagt synlig signatur i målningens nedre vänstra hörn, olja på duk, ca 22x39 cm

Lagning, krackelyr.

449890

2017-03-24