Byrå sengustavianskt Stockholmsarbete
2017-03-24
449896
| Klubbat belopp | 22 000 SEK |
| Utropspris | 12 000 SEK |
BYRÅ, sengustaviansk, Stockholmsarbete, fanérad med mahogny, beslag och lister i mässing, skiva i kalksten, höjd ca 87, 108x53 cm, nyckel finns
Skiva med nagg, fanérlagningar