Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
TOILETTEBORD, 1960-tal, teak, med spegellåda samt hurts, höjd 71, 100x45 cm
Slitage, smärre skador, spegellåda ej ursprunglig
449902
2017-03-29
Gör en kostnadsfri värdering här