Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
AXEL KARGEL (1896-1971): Väderkvarnen, signerad och daterad A Kargel 1937, gouache/akvarell på papper uppfodrad på pannå, 55x58 cm
Veck,
449916
2017-03-24
Gör en kostnadsfri värdering här