Axel Kargel
Klubbat för:
3 600 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
AXEL KARGEL (1896-1971): Väderkvarnen, signerad och daterad A Kargel 1937, gouache/akvarell på papper uppfodrad på pannå, 55x58 cm
Kuntoraportti
Veck,
449916
Päivämäärä:
2017-03-24