Axel Kargel

Axel Kargel
Axel Kargel
Axel Kargel
Axel Kargel

Klubbat för:

3 600 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

AXEL KARGEL (1896-1971): Väderkvarnen, signerad och daterad A Kargel 1937, gouache/akvarell på papper uppfodrad på pannå, 55x58 cm

Kuntoraportti

Veck,

449916

Päivämäärä:

2017-03-24