Dockvagn 1900-talets början
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DOCKVAGN, 1900-talets början, stomme i metall, gummiklädda ekerhjul, korg i rotting, invändigt klädd och suflett i vaxad duk, handtag i porslin, total längd ca 72 cm
Slitage, smärre skador
449933
2017-03-26