Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
LENNART OLAUSSON (född 1944): Meditation, signerad och daterad a tergo Lennart Olausson april 03, olja på duk, ca 161x119 cm
Oramad
449937
2017-03-24
Gör en kostnadsfri värdering här