Lennart Olausson oljemålning

Lennart Olausson oljemålning
Lennart Olausson oljemålning
Lennart Olausson oljemålning
Lennart Olausson oljemålning

Klubbat för:

8 000 SEK

10 000 SEK

LENNART OLAUSSON (född 1944): Meditation, signerad och daterad a tergo Lennart Olausson april 03, olja på duk, ca 161x119 cm

Oramad

449937

2017-03-24