Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FRIEDENSREICH HUNDERTWASSER (Österrike, 1928-2000): Hommage à Schröder Sonnenstern, 1972, stämpelsignerad och numrerad 00083, färgserigrafi med metallprägling, bladstorlek ca 100x70 cm
449946
2017-03-24
Gör en kostnadsfri värdering här