Spegelbyrå med stenskiva,

Spegelbyrå med stenskiva,
Spegelbyrå med stenskiva,
Spegelbyrå med stenskiva,
Spegelbyrå med stenskiva,
Spegelbyrå med stenskiva,
Spegelbyrå med stenskiva,
Spegelbyrå med stenskiva,
Spegelbyrå med stenskiva,
Spegelbyrå med stenskiva,
Spegelbyrå med stenskiva,

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGELBYRÅ med stenskiva, 1900-talets första hälft, fanérad i mahogny, höjd 144, 120x67 cm

slitage nyckel saknas

449958

2017-03-24