Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HANS BERGSTRÖM, plafond, modell 234, 1950-tal, stomme i metall, fiberskärm, tre ljuspunkter, diameter 77 x 65 cm
Smärre bucklor, skärm något gulnad
449960
2017-03-25
Gör en kostnadsfri värdering här