Hans bergström taklampa

Hans bergström taklampa
Hans bergström taklampa
Hans bergström taklampa
Hans bergström taklampa
Hans bergström taklampa
Hans bergström taklampa

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HANS BERGSTRÖM, plafond, modell 234, 1950-tal, stomme i metall, fiberskärm, tre ljuspunkter, diameter 77 x 65 cm

Smärre bucklor, skärm något gulnad

449960

2017-03-25