Servisglas
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SERVISGLAS, 51 dlr, 1900-talets första del, slipad dekor, bestående av: 13 champagneskålar, 6+3 selterglas, 12 likörglas, 8 vinglas, 9 starkvinsglas, champagneskålarnas höjd ca 11 cm
Enstaka fotnagg
449964
2017-03-24