Fåtölj design Ohlsson

Fåtölj design Ohlsson
Fåtölj design Ohlsson
Fåtölj design Ohlsson
Fåtölj design Ohlsson
Fåtölj design Ohlsson
Fåtölj design Ohlsson
Fåtölj design Ohlsson
Fåtölj design Ohlsson
Fåtölj design Ohlsson
Fåtölj design Ohlsson
Fåtölj design Ohlsson
Fåtölj design Ohlsson

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FOLKE OHLSSON, "Duxiesta", fåtölj med fotpall, DUX, 1960-tal, Ljungs Industrier Malmö, Bra Bohag, stomme i teak, mönstrad klädsel, fåtölj och pall med vippfunktion, undertill märkt Duxiesta samt etikettmärkning

Bruksslitage

449967

2017-03-24