Klubbat för:
21 000 SEK
15 000 SEK
PETER FRIE (född 1947): Skoglandskap, signerad och daterad à tergo -89, olja på duk, ca 100x121 cm
Smärre färgbortfall vid kant
449976
2017-03-24