Peter Frie

Peter Frie
Peter Frie
Peter Frie
Peter Frie
Peter Frie
Peter Frie

Klubbat för:

21 000 SEK

15 000 SEK

PETER FRIE (född 1947): Skoglandskap, signerad och daterad à tergo -89, olja på duk, ca 100x121 cm

Smärre färgbortfall vid kant

449976

2017-03-24