Sparbössa Wiklunds

Sparbössa Wiklunds
Sparbössa Wiklunds
Sparbössa Wiklunds
Sparbössa Wiklunds
Sparbössa Wiklunds
Sparbössa Wiklunds
Sparbössa Wiklunds
Sparbössa Wiklunds

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPARBÖSSA, förgylld metall, 1900-talets början, Wiklunds, Östergötlands Enskilda Bank, undertill märkt W Wiklunds WAB Stockholm, höjd ca 16 cm, nyckel medföljer

449984

2017-03-24