Stig Sellén oljemålning

Stig Sellén oljemålning
Stig Sellén oljemålning
Stig Sellén oljemålning
Stig Sellén oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STIG SELLÉN (1924-2001) "Kakkelugn" signerad Stig Sellén samt daterad -52, olja på pannå, ca 45x37 cm

Krackelyr.

449989

2017-03-24