Trädgårdssoffor

Trädgårdssoffor
Trädgårdssoffor
Trädgårdssoffor
Trädgårdssoffor
Trädgårdssoffor
Trädgårdssoffor
Trädgårdssoffor
Trädgårdssoffor

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

7 000 SEK

TRÄDGÅRDSSOFFOR, 1 par, tidigt 1900-tal, har stått i en veranda på ett sekelskifteshus i södra Sverige, bemålat trä, ribbad rygg och sits, sitthöjd ca 41, 200x70 cm

Ena soffan med kraftigt slitage

449992

2017-03-24