Trädgårdssoffor
Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
7 000 SEK
TRÄDGÅRDSSOFFOR, 1 par, tidigt 1900-tal, har stått i en veranda på ett sekelskifteshus i södra Sverige, bemålat trä, ribbad rygg och sits, sitthöjd ca 41, 200x70 cm
Ena soffan med kraftigt slitage
449992
2017-03-24