Silvebestick Olga

Silvebestick Olga
Silvebestick Olga
Silvebestick Olga
Silvebestick Olga
Silvebestick Olga
Silvebestick Olga

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

BESTICK, 27 dlr, silver, modell Olga, 1800-talets andra hälft, bestående av: 14 snarlika matgafflar, bordsgaffel, 12 snarlika matskedar, sockerströare, totalvikt ca 2225 g

Gafflarna med slitage och delvis skadade spetsar

449996

2017-03-24