Vitrinskåp nyrokoko

Vitrinskåp nyrokoko
Vitrinskåp nyrokoko
Vitrinskåp nyrokoko
Vitrinskåp nyrokoko
Vitrinskåp nyrokoko
Vitrinskåp nyrokoko
Vitrinskåp nyrokoko
Vitrinskåp nyrokoko
Vitrinskåp nyrokoko
Vitrinskåp nyrokoko

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VITRINSKÅP, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, fanérat i valnöt, höjd 165, 87x40 cm, nycklar finns

Ytslitage, krön samt dekor med lagningar

449997

2017-03-25