Lennart Jirlow akvarell

Lennart Jirlow akvarell
Lennart Jirlow akvarell
Lennart Jirlow akvarell
Lennart Jirlow akvarell

Klubbat för:

3 400 SEK

3 000 SEK

LENNART JIRLOW (född 1936): Motiv från Tanger, signerad och daterad L. Jirlow Tanger maj 1961, akvarell på papper, 17x19 cm
Proveniens: Gåva från konstnären till fru Ellen Helgeson som tack för det lån som möjliggjorde för Jirlow att köpa sitt första hus i Frankrike

450030

2017-03-29