Tre färglitografier
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HANS WIGERT (född 1932), figurkomposition, signerad Hans Wigert och numrerad 54/75, färglitografi, motivstorlek ca 65x54 cm, HANS WIGERT. motiv av hus i skymning, signerad Hans Wigert, EA, färglitografi, bladstorlek ca 76x61 cm, OLLE ÄNGKVIST (1922-2006), figurkomposition, signerad Olle Ängkvist -74 och numrerad 27/75, färglitografi, bladstorlek ca 73x90 cm.
450031
2017-03-25