Tre färglitografier

Tre färglitografier
Tre färglitografier
Tre färglitografier
Tre färglitografier
Tre färglitografier
Tre färglitografier
Tre färglitografier
Tre färglitografier

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS WIGERT (född 1932), figurkomposition, signerad Hans Wigert och numrerad 54/75, färglitografi, motivstorlek ca 65x54 cm, HANS WIGERT. motiv av hus i skymning, signerad Hans Wigert, EA, färglitografi, bladstorlek ca 76x61 cm, OLLE ÄNGKVIST (1922-2006), figurkomposition, signerad Olle Ängkvist -74 och numrerad 27/75, färglitografi, bladstorlek ca 73x90 cm.

450031

2017-03-25