Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ASK MED LOCK, tenn, 1930-tal, cylinderformad, lockknopp i bakelit, innehållande spelmarker i olika färger, 1936, höjd ca 5,5 cm, diameter ca 11 cm
Stötskador, lockknoppen något sned
450042
2017-03-24
Gör en kostnadsfri värdering här