Ask med lock tenn

Ask med lock tenn
Ask med lock tenn
Ask med lock tenn
Ask med lock tenn
Ask med lock tenn
Ask med lock tenn
Ask med lock tenn
Ask med lock tenn

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ASK MED LOCK, tenn, 1930-tal, cylinderformad, lockknopp i bakelit, innehållande spelmarker i olika färger, 1936, höjd ca 5,5 cm, diameter ca 11 cm

Stötskador, lockknoppen något sned

450042

2017-03-24