Bokskåp 1800-talets andra hälft
2017-03-24
450047
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BOKSKÅP, 1800-talets andra hälft, fanérat i björk, nyckelskylt i ben, höjd 207, 72x39 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Lös listdel medföljer, en nyckelskylt saknas, ytskador, sprickor