bälte samiskt

bälte samiskt
bälte samiskt
bälte samiskt
bälte samiskt
bälte samiskt
bälte samiskt
bälte samiskt
bälte samiskt

Såld för:

46 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BÄLTE, nordsamiskt, med beslag i förgyllt silver, 1900-tal, märkt i spännet "XVLK", längd ca 77 cm

Extra beslag samt silverspänne i form av sked medföljer

450049

2017-03-24