Bord senbarock
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORD, 1700-tal, senbarock, bemålad stomme, profilerad bordskant, delvis bronserat, skiva med kakelplattor i fajans, höjd ca 75, 63x48 cm
Sprickor, skador, senare bemålning, färgbortfall
450053
2017-03-24