Bord senbarock

Bord senbarock
Bord senbarock
Bord senbarock
Bord senbarock
Bord senbarock
Bord senbarock

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD, 1700-tal, senbarock, bemålad stomme, profilerad bordskant, delvis bronserat, skiva med kakelplattor i fajans, höjd ca 75, 63x48 cm

Sprickor, skador, senare bemålning, färgbortfall

450053

2017-03-24