Iwar Donner

Iwar Donner
Iwar Donner
Iwar Donner
Iwar Donner

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

IWAR DONNER (1884-1964): Fiskeläge, signerad Iwar Donner, olja på pannå, ca 37x46 cm

Smärre färgbortfall

450054

2017-03-24