Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
NALLE WERNER (1913-1991): Flaskskepp, signerad och numrerad Nalle W, 4/5, färglitografi, ca 62x72 cm
Kantskador
450062
2017-03-24
Gör en kostnadsfri värdering här