Porträttmedaljong Karl XIV Johan
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PORTRÄTTMEDALJONG, 1800-talets första hälft, föreställande kung Karl XIV Johan (1763-1844), brännförgylld och patinerad brons, monterad i svärtat trä, diameter ca 9,5 cm
Senare upphängning
450074
2017-03-24