Porträttmedaljong Karl XIV Johan

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PORTRÄTTMEDALJONG, 1800-talets första hälft, föreställande kung Karl XIV Johan (1763-1844), brännförgylld och patinerad brons, monterad i svärtat trä, diameter ca 9,5 cm

Senare upphängning

450074

2017-03-24