Barmöbel Italien

Barmöbel Italien
Barmöbel Italien
Barmöbel Italien
Barmöbel Italien
Barmöbel Italien
Barmöbel Italien
Barmöbel Italien
Barmöbel Italien
Barmöbel Italien
Barmöbel Italien

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BARMÖBEL, 5 dlr., 1960-tal, Italien, krom samt laminat, bestående av bardisk med hyllor samt 4 stolar, höjd ca 100, 132x70 cm

Bruksslitage

450083

2017-03-25