Vodkakoppar

Vodkakoppar
Vodkakoppar
Vodkakoppar
Vodkakoppar
Vodkakoppar
Vodkakoppar
Vodkakoppar
Vodkakoppar
Vodkakoppar
Vodkakoppar
Vodkakoppar
Vodkakoppar
Vodkakoppar
Vodkakoppar

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VODKAKOPPAR, Ryssland/Turkiet, i etui, porslinskoppar av Kuznetsov samt hållare i graverat och förgyllt silver, schatullets mått, höjd 7, 16x10 cm

smärre slitage

450099

2017-03-25