Margareta Linton oljemålning

Margareta Linton oljemålning
Margareta Linton oljemålning
Margareta Linton oljemålning
Margareta Linton oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MARGARETA LINTON-LINDEKRANTZ (född 1931), "Minnet av ateljén", signerad, olja på duk,73x73 cm

450105

2017-03-25