Adolf Zethelius såsskål på fat

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ADOLF ZETHELIUS, såsskål på fat, silver, Stockholm 1832, invändigt förgylld, höjd ca 9 cm, total vikt ca 523 g

smärre bucklor

450113

2017-03-25