Böhlmark fotogenlampa

Böhlmark fotogenlampa
Böhlmark fotogenlampa
Böhlmark fotogenlampa
Böhlmark fotogenlampa

Klubbat för:

500 SEK

Arviointi

1 200 SEK

Kuvaus

ARVID BÖHLMARK, tidigt 1900-tal, mässing och glas, höjd ca 47 cm

Kuntoraportti

Lutar något, visst slitage, oljehus med spricka

450117

Päivämäärä:

2017-03-25