Böhlmark fotogenlampa
Klubbat för:
500 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
ARVID BÖHLMARK, tidigt 1900-tal, mässing och glas, höjd ca 47 cm
Kuntoraportti
Lutar något, visst slitage, oljehus med spricka
450117
Päivämäärä:
2017-03-25