Lars Lerin akvarell

Lars Lerin akvarell
Lars Lerin akvarell
Lars Lerin akvarell
Lars Lerin akvarell

Klubbat för:

44 000 SEK

15 000 SEK

LARS LERIN (född 1954): Motiv från Lofoten, signerad och daterad Lars Lerin 20.2.93, , akvarell, pappersmått ca 22x31 cm

450131

2017-03-31