Gustavianska stolar 1 par

Gustavianska stolar 1 par
Gustavianska stolar 1 par
Gustavianska stolar 1 par
Gustavianska stolar 1 par
Gustavianska stolar 1 par
Gustavianska stolar 1 par
Gustavianska stolar 1 par
Gustavianska stolar 1 par
Gustavianska stolar 1 par
Gustavianska stolar 1 par
Gustavianska stolar 1 par
Gustavianska stolar 1 par
Gustavianska stolar 1 par
Gustavianska stolar 1 par
Gustavianska stolar 1 par
Gustavianska stolar 1 par

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLAR, 1 par, gustavianska provinsarbeten, modell axet, bemålat lövträ, stoppade textilklädda sitsar, 1700/1800-tal, sitthöjd ca 45 cm

Slitage, maskanstungna, förstärkta, senare bemålade,en stol ostadig

450140

2017-03-25